Kinderboerderij Zegersloot te Alphen aan den Rijn
Openingstijden

Winterperiode

vanaf herfstvakantie tot Pasen


Zegersloot

Dagelijks van:
   14.00 tot 16.30
 
Bospark
Woensdag, zaterdag, zondag en de schoolvakanties van:
    14.00 tot 16.30

Zomerperiode

van Pasen tot en met de Herfstvakantie
dagelijks van  14.00 tot 16.30
 
De Kinderboerderijen zijn gesloten op: 
1e Kerstdag
Oudjaarsdag
Nieuwjaarsdag
1e Paasdag
1e Pinksterdag
Koninginnedag
Hemelvaartsdag

 

Zoals afgelopen zaterdag al in het Alphen.cc te lezen stond zouden alle 3 de goede doelen die nog in de race waren voor de sponsoring een donatie verwachten. Hoe hoog de donatie zou worden was toen nog niet bekend.

Gisteren maandag 17 mei, was om 16.00 uur de prijsuitreiking in Alle Hens. Machiel van der Schoot namens SERA en John Vermeer namens Centurio lichtte het doel van hun initiatief en hun keuze toe. De keuze was er niet! Alle 3 de goede doelen (Stichting PA, Stichting Tsjernobyl en de KiBo) krijgen elk een donatie van 8.000 euro verdeeld over 3 jaar!

 

Deze donatie moet wel aan een specifiek doel worden besteed. Het bestuur en de beheerders zullen hiervoor nog een plan inleveren bij de sponsoren.

We vinden het in ieder geva helemaal geweldig en zijn natuurlijk ook super blij met dit geweldige bedrag.

note:

op de cheque staat in cijfers 8.000 en in letters 6.000.Dit moet beide 8.000 zijn.

Sponsoren
PVN Telematica
AB Mulder & Zn.
Bodegraafse bewakingsdienst
Drioel Postzegels & Munten
Provak Alphen aan den Rijn
Steun de KiBo
Help! Word Donateurs
Vrijwilliger gezocht
Adopteer een dier. Klik hier