12 biggetjes voor Flodder!

Hiep hiep hoera, het is tijd voor beschuit met muisjes! Want in de nacht van donderdag 23 op vrijdag 24 september is Flodder (het grote varken op kinderboerderij Zegersloot) bevallen van 12 biggetjes!

                                                          

Het was een hele verrassing voor ons toen we 's ochtends in de stal kwamen omdat Flodder pas over een ongeveer een week was uitgerekend. Alles gaat goed met moeder en kroost. Ondertussen heeft bijna elk biggetje zijn/of haar eigen tepel. Maar een enkeling wil nog wel eens de tepel van een broer of zusje inpikken. Dat leidt tot een hoop gekrijs en wat geduw maar uiteindelijk komt ook dat goed.

Op de foto's zijn ze leuk maar in het echt zijn deze 'babe's' nog leuker dus kom gezellig op kraambezoek op Zegersloot! Je bent dagelijks welkom van 14.00 tot 16.30.

 

 

 

 

 

 

 

 

Trefwoorden:
Kinderboerderij Zegersloot te Alphen aan den Rijn